Памʼять, яка продовжує жити
- 22 трав.
- Читати 1 хв
У Ліцей ''Потенціал'' відбувся благодійний ярмарок на підтримку побратимів Андрія Шияна — оболонця, ветерана, військовослужбовця батальйону «Свобода» бригади «Рубіж» та випускника ліцею.
Андрія я знав особисто як дуже щирого, небайдужого і справжнього чоловіка. Людину честі, яка завжди мала чітку позицію і щиро любила Україну.
Ще з 2015 року Андрій став на захист держави, а після початку повномасштабної війни знову повернувся на фронт. 12 листопада 2022 року він загинув під Бахмутом. Йому було лише 26 років.
Сьогодні ліцей «Потенціал» не просто памʼятає свого випускника — тут продовжують його справу через підтримку військових, єдність і небайдужість.
Під час благодійного ярмарку учні, батьки та вчителі змогли зібрати понад 154 000 гривень на підтримку побратимів Андрія. Щиро дякую колективу ліцею за організацію, небайдужість і за те, що навколо цієї ініціативи вдалося об’єднати таку кількість людей.
Окрема вдячність мамі Андрія — Зої Яківні, яка виховала справжнього захисника України.
Попри власний біль і втрату, сьогодні вона є активною учасницею ініціативної групи Алеї памʼяті Героїв-оболонців на вул. Архипенка, 5 та продовжує робити все, щоб памʼять жила не лише про її сина, а про всіх Героїв-оболонців.
Світла памʼять Андрію Шияну та всім нашим Героям











